Májový běh Zelinkovice

přidáno: 10. 5. 2021 2:59, autor: Roman Pokluda   [ aktualizováno 10. 5. 2021 3:02 ]

Pořadatel : Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s., oddíl atletiky
Místo konání : Zelinkovice, minimotorest U Fojtíků
Datum : neděle 23. května 2021

Přihlašování : na místě v den závodu od 9.00 hodin, nejpozději 15 minut před startem
Trať : 10 km - běží se jeden kopcovitý okruh po silnici na trase Zelinkovice -
Chlebovice - Palkovice - Zelinkovice.
Kategorie : muži do 34 let, 35-44 let, 45-54 let, muži 55-64 let, nad 65 let,
ženy do 34 let, 35-44 let, nad 45 let
Ceny : nejlepší v kategoriích medaile a ceny
Časový pořad : 9.00 zahájení přihlašování
10.00 start závodu mužů i žen
11.30 vyhlášení nejlepších
V případě trvajících omezení proběhne intervalový start v počtech běžců,
které budou v danou dobu umožněny
Občerstvení : zajištěno v restauraci U Fojtíků Zelinkovice (pokud bude umožněno)
Startovné : 150 Kč, členové atletiky Slezan FM 50 Kč
Upozornění : závod se běží za plného silničního provozu,
každý účastník běží na vlastní nebezpečí
každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav
šatny a sprchy nejsou k dispozici
výsledková listina bude na www.atletikafm.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

přidáno: 23. 4. 2018 9:49, autor: Roman Pokluda

Vzhledem níže uvedeným informacím musíme shromáždit podepsané souhlasy se zpracováním osobních údajů od všech členů TJ do 25.5.2018.

To znamená pro členy:
-    kteří nemají trvalé bydliště v Zelinkovicích, Lysůvkách a okolí : doručit podepsaný souhlas kterémukoli členovi výkonného výboru.
-    kteří mají trvalé bydliště v Zelinkovicích, Lysůvkách a okolí : doručit podepsaný souhlas kterémukoli členovi výkonného výboru, nebo předat při výběru členských příspěvků, které proběhne v průběhu měsíce května.
-    pokud chcete ušetřit práci výboru, doručte prosím čl.příspěvky a souhlasy příslušným členům výboru dle úseku.
-    u nezletilých členů nutný podpis zákonného zástupce
-    napište na souhlas i vaši mailovou adresu, pokud chcete dostávat informace o plánovaných akcích TJ. Zasílání je možno kdykoli zrušit. V informačních mailech TJ je vaše mailová adresa neviditelná pro ostatní příjemce.
-    informujte prosím ostatní člen ve vašem okolí, kteří nedostávají informační maily TJ

V současné době jsou sdíleny fotografie na http://tjsokolzl.rajce.idnes.cz. Další sdílení na webu a sociálních sítích nebudeme rozšiřovat. Jak bylo již několikrát zmíněno při přidání nové fotogalérie, pokud se vám nelíbí zveřejněná fotografie, stačí napsat mail pro její odstranění.

Informace z České unie sportu:
Informace k ochraně osobních dat, které začínají platit 25.5.2018
                ČUS ve spolupráci s odborným dodavatelem připravuje dokumentaci k přizpůsobení se novým pravidlům v oblasti ochrany osobních dat, které začínají platit 25.5.2018.
                Prvním harmonizačním krokem je splnění informační povinnosti vůči členům a zajištění souhlasu se zpracováním osobních údajů členů sportovních spolků. Pro alespoň částečné zjednodušení procesu získávání podpisů od jednotlivých členů, byly tyto dvě oblasti spojeny do jednoho dokumentu. Pro tyto účely byl vypracován Vzorový formulář informovanosti a souhlasu se zpracováním osobních údajů, který naleznete v příloze emailu.
                Je třeba, aby TJ/SK nově informovaly všechny své členy o zpracování jejich osobních údajů v rámci spolku,  a nově zajistili jejich souhlas se zpracováním osobních údajů, podpisem vzorového formuláře. Takto je třeba postupovat u všech členů, tedy nikoli pouze u nově přijímaných, ale i u stávajících. Formuláře s podepsanými souhlasy je zapotřebí v klubu, tělovýchovné jednotě, důsledně archivovat.
                Je třeba zdůraznit, že se jedná pouze o první harmonizační krok činnosti sportovních spolků s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Následně bude třeba přijímat další opatření v rámci harmonizačních kroků s nařízením EU k ochraně osobních údajů (GDPR). I pro realizaci těchto dalších opatření budou moci TJ/SK využít závěrů a doporučení odborné firmy, která řeší ochranu osobních údajů pro ČUS, a vzorové postupy pro svazy a TJ/SK.  Další kroky budeme oznamovat ihned poté, kdy bude mít ČUS tyto závěry a doporučení k dispozici. Proces je zdržen absencí potřebného národního zákona k ochraně osobních dat, který měl nařízení EU doprovázet a doplnit některé výklady.

Kalendář TJ

přidáno: 9. 4. 2018 5:29, autor: Roman Pokluda

Pokud používáte kalendář Google na svých chytrých telefonech nebo PC, můžete si přidat kalendář tjsokolzl@seznam.cz, kde jsou všechny akce TJ.

Fotogalérie TJ

přidáno: 3. 1. 2017 12:03, autor: Roman Pokluda   [ aktualizováno 30. 5. 2017 5:41 ]

Dámy a pánové,
prohlédněte prosím své "papírové" fotografie. Rádi bychom je archivovali v elektronické podobě a vystavili ve fotogalérii TJ.

Archivní fotogalérie z akcí TJ : http://osadnivyborzl.rajce.idnes.cz/Archiv-sokol/

Nové stanovy TJ

přidáno: 25. 11. 2015 23:31, autor: Roman Pokluda   [ aktualizováno 30. 5. 2017 5:41 ]

Stanovy byly schváleny na valné hromadě 29.1.2016.
Informace ve spolkovém rejstříku: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma?ico=60341343
Stanovy naleznetev příloze.